HİZMETLERİMİZ

Sektörün gelişmelerini yakından takip ederek sürekli gelişme iyileştirme ve müşteri memnuniyeti odaklı firmamızda kaliteden ödün vermeden konforlu ve güvenli araçlar için çalışıyoruz.

Manas Otomotiv KAPORTA & BOYA, Aracınızın çeşitli sebeplerle kaporta boya gerektirdiği zamanlarda Manas Otomotiv hizmet ve ürünlerini tercih edebilirsiniz.

KAPORTA & BOYA

Trafikte bulunan araçlara bakıldığında ikinci el olan araçların sayısının oldukça fazla olduğu göze çarpar. Bundan dolayı da araç piyasasında ikinci el araçların önemi oldukça büyük olmaktadır. Araç sürücüleri her zaman trafikte düşükte olsa kaza riskiyle her zaman burun burunadır. Uzun süreler boyunca trafiğe çıkmadan park halinde duran araçlar dahi kazaya karışabilmektedir. Kazaya karışma durumu söz konusu olan ve hasar gören araçların tamirinin yapılması önem taşır.


Gerçekleşen kazaların şiddetine göre araçlarda kaporta çökmesi durumu yaşanabilir. Bununla birlikte araçlar yalnızca kaza neticesinde boya istemezler. Çeşitli dış etkenler de kaporta boya yapılmasını gerektirebilmektedir. Bu durumlarda kaporta boya önem taşımaktadır.

Neden Kaporta Boyaya İhtiyaç Duyulur?

Araçlarda kaporta boya önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı işinin uzmanı olan kişiler tarafından yapılması büyük önem taşımaktadır. Aracın yalnızca belirli bir kısmı yahut tamamının boyanması gerekebilir. Yapılacak olan kaporta boya işleminin fiyatları da buna göre değişmektedir.

Aracınıza kaporta boya yaptırmak istiyorsanız bunun için zaman diliminin uygunluğu oldukça önemlidir. Çünkü soğuk kış aylarında aracınıza atılacak astarın kurumama olasılığı söz konusudur. Bu nedenle havanın sıcak olduğu zamanlarda boya yaptırılması önerilmektedir.

Aracınızın çeşitli sebeplerle kaporta boya gerektirdiği zamanlarda Manas Otomotiv hizmet ve ürünlerini tercih edebilirsiniz. Çünkü Manas Otomotiv olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmaktadır. Bundan dolayı kaporta boyama işlemleri son derece büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

 

1
2
3
4
5
6
7